Lymfodrenáž BALLANCER-PRO

Přístroj pro lymfodrenáž Ballancer Pro je určený především pro profesionální použití v estetických a kosmetických salonech, wellness a spa centrech, či specializovaných centrech zabývajících se formováním postavy a odstraňováním projevů celulitidy. Je vhodný též pro zmírňování otoků končetin v důsledku primárního nebo sekundárního lymfatického edému.

Součástí lymfodrenážního zařízení Ballancer Pro jsou speciální aplikátory („nohavice“), které mají 24 samostatně nafukovaných komor. Tento počet komor zaručuje, že se nohavice maximálně přizpůsobí postavě a masírovaným partiím. Oproti jiným typům, aplikátory Ballancer umožňují i masáž nártů, oblasti třísel a dolní části břicha, díky čemuž je lymfatická drenáž dolních končetin komplexní a účinná.

Naprosto jedinečnou doplňkovou součástí výbavy je další aplikátor, „bunda“ Ballancer vhodná pro masáž horní části těla, rukou a zad. I tato „bunda“ má, podobně jako kalhoty, 24 samostatně nafukovaných komor.

Ballancer Pro – základní programy pro lymfodrenáž:

Lymfodrenáž Pre-Therapy

Tento program je navržený podle principů manuální lymfodrenáže. Jedinečný cyklus tohoto programu napomáhá vyprázdnit lymfatické uzliny v proximálních oblastech (krk, nadklíčky, axily, třísla). Tento „předprogram“ podporuje lymfatický tok směrem k trupu a je vhodný jako úvodní aplikace pro další programy.

Lymfodrenáž Ballancer

Peristaltický cyklus používající postupného sekvenčního plnění komor pro tok lymfy od chodidel k ramenům. Tento rytmický cyklus rovněž prokrvuje pokožku a používá se jako hlavní program v rámci estetických masáží.

Lymfodrenáž Lympha

Cyklus využívající sekvenčního plnění komor pro intenzivní lymfodrenáž.

Výsledek po lymfodrenáži je okamžitý. Ucítíte úlevu od pocitu těžkých nohou. V případě otoků se výrazně snižuje obvod drenážovaných končetin. Snižuje se míra zátěže a to je významný faktor při ochraně žil.

Komentáře nejsou povoleny.